Oryginalne gadżety reklamowe - propozycje

Świadomość marki to podstawa każdego przedsiębiorstwa. Utrwalanie jej przebiega na dwóch poziomach – świadomym oraz podświadomym. Ten pierwszy polega na korzystaniu z przedmiotów wyprodukowanych przez daną firmę, drugi natomiast na częstym obcowaniu z przedmiotami i zjawiskami przypominającymi o jej istnieniu. Przykładem takiego działania są na przykład reklamy, w których wielokrotnie pada nazwa przedsiębiorstwa, a konsument nabywa przeświadczenia, że jest ona lepsza niż konkurencja. Jak stworzyć świadomość marki bez inwestowania wysokich kwot w ogłoszenia? Pomogą Ci w tym oryginalne gadżety reklamowe.

Oryginalne gadżety reklamowe – jak wprowadzić do obiegu?

Drobne przedmioty opatrzone Twoim logo możesz wprowadzać do obiegu na różne sposoby. Na wyróżnienie z całą pewnością zasługuje tu darowanie ich potencjalnym klientom oraz sprzedaż. Na ich płatne zbywanie mogą pozwolić sobie miejsca i firmy posiadające już jakąś renomę, czego doskonałym przykładem jest Gdynia, która w tej formie rozprowadza wszelkiego typu drobiazgi z logiem miasta. Jeśli Twoja marka nie jest do tego stopnia rozpoznawalna, to właściwszą formą będzie raczej darowanie tych drobiazgów. Oryginalne gadżety na prezent na dobre zapadną w pamięć, niezależnie od tego, czy trafią do potencjalnego konsumenta, czy też do większego kontrahenta, budząc zaufanie i wolę współpracy.

Wielkość i koszt prezentu

Poniżej przedstawimy kilka różnych pomysłów na prezent oznaczany logiem, zależnie od kwoty jaką możesz przeznaczyć na promocję. Pamiętaj, że aby przyniosły oczekiwany rezultat, ich ilość powinna być większa niż liczba klientów, których chcesz zachęcić do skorzystania ze swoich usług, jako że ten typ reklamy nie działa tak szybko i odczuwalnie jak np. ogłoszenia online. Nie przekłada się wprost na konwersję. Musisz uwzględnić to przy planowaniu budżetu na kampanię.

Do 10 złotych

Oryginalne gadżety reklamowe z tego zakresu cenowego stanowią najczęściej ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu. W tej kwocie możliwy jest zakup zasłonki na kamerę, lampki USB, uchwytu do telefonu czy będących ostatnio hitem... maseczek z twoim nadrukiem! Szczególnie ten ostatni drobny upominek w obecnych czasach staje się szczególnie przydatny, jako że w obliczu obowiązku zasłaniania ust i nosa prawdopodobnie będzie chętnie używany.

Do 50 złotych

W tej kategorii cenowej na szczególne wyróżnienie również zasługują te oryginalne gadżety na prezent, które nadają się do ekspozycji. Czy istnieje element biura, na który zerkamy częściej niż na zegar? Opatrzony twoim logiem może być więc idealnym podarunkiem dla kontrahenta, z którym wiążesz swoją przyszłość. Innym, równie dobrym pomysłem może być też np. ładowarka indukcyjna czy zaawansowany kalkulator, szczególnie przydatny w branżach związanych z księgowością.

Powyżej 50 złotych

W tym przedziale ogranicza Cię już niemal wyłącznie wyobraźnia. Opaska mierząca poziom dziennej aktywności? Słuchawki bezprzewodowe, w wygodnym i poręcznym etui? Wszystko to może zostać oznakowane twoim logiem i przypominać o łączących Was relacjach.

Czy gadżety to dobry pomysł?

Oryginalne gadżety na prezent to idealny pomysł na autopromocję. Dopasowanie do dziedziny działalności, w której zdecydowałeś/zdecydowałaś się rozpocząć świadczenie usług, czy do profilu aktywności podjętej przez kontrahenta pomoże uniknąć nietrafionych podarków, a oznaczenie ich grafiką związaną z Twoim przedsiębiorstwem będzie budowało świadomość marki i rozpoznawalność Twojej firmy.

Gdzie szukać?

Spośród sprzedawców oferujących powyżej wymienione gadżety, szeroki wachlarz możliwości proponuje sklep Bewu – z ich asortymentem możesz zapoznać się na stronie bewu.pl. Zasób propozycji wygląda na bardzo rozbudowany nie tylko w dziale przeznaczonym na gadżety firmowe – decydując się na zakupy, możemy się zaopatrzyć także w akcesoria biurowe, kuchenne i podróżne. Sklep budzi nasze zaufanie i zachęca do częstszych odwiedzin.
Dane kontaktowe
Adres
os. Gruszkowe 3/6 , Błażejewo, 62-035 Kórnik
Napisz do nas!